13. februar 2020
Valgkomiteen søker engasjerte medlemmer som vil bidra i styret i Melanomforeningen!
Melanomforeningen er avhengig av et godt fungerende styre for å kunne fronte og drive arbeidet videre på vegne av sine medlemmer.
Ifølge vedtektene skal nye styremedlemmer velges på landsmøtet som i år holdes 25-26. april på Lillestrøm. Det er bruk for forskjellig type kompetanse i et styret, og den viktigste egenskapen du besitter er engasjement for melanom-saken. I en forening som denne ligger det implisitt at du bidrar med det du kan og orker avhengig av sykdomsbilde.
Det har vist seg utfordrende å finne kandidater til styre i år, noe som gjør det vanskelig for valgkomiteen å legge frem en innstilling til landsmøtet.
Vi oppfordrer derfor igjen om at potensielle styrekandidater melder interesse til tonekvi@gmail.com eller anne.tronvoll@hotmail.com
Mvh. Valgkomitéen
Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.